Yocca - polska szwalnia usługowa z dwupokoleniowym doświadczeniem

Tradycja

 

Nasza firma powstała w 1989 roku i początkowo zajmowała się produkcją kostiumów kąpielowych pod marką KAMILA. Cała produkcja była przeznaczona na rynek zagraniczny, a jej wielkość spowodowała zmianową pracę dla 120 pracowników. Jednak, gdy nadszedł kryzys, zdecydowaliśmy się rozszerzyć naszą działalność na różnorodną odzież lekką i odzież sportową. Zakupiliśmy specjalistyczne maszyny do szycia oraz plotery do druku cyfrowego. W 2011 roku zmieniliśmy nazwę na YOCCA.

 

Naszą firmę tworzy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych ludzi, którzy wykonują powierzone im zadania z dbałością o wysoką jakość usługi. Posiadamy nowoczesne i w pełni zautomatyzowane zaplecze technologiczne.

Jako szwalnia oferujemy kompleksowe usługi obejmujące przygotowanie kolekcji ubrań od początku do końca, czyli od konstrukcji odzieży na podstawie dostarczonego projektu po jej uszycie w określonych rozmiarach i ilościach. Nasze usługi obejmują konstrukcję, krojenie, szycie, pakowanie, prasowanie oraz doradztwo w zakresie wykończeń, dodatków, metek i materiałów.

Lokalizacja naszej fabryki w Polsce daje nam możliwość bycia dobrym partnerem dla marek, oferując indywidualne zamówienia w małych ilościach na poziomie klubowym. Czas produkcji w większości przypadków nie trwa dłużej niż 3-4 tygodnie, a wysyłka zajmuje tylko kilka dni. To pozwala naszym klientom oferować wysoce profesjonalną obsługę i produkty wysokiej jakości. W wyjątkowych okolicznościach, gdy klient potrzebuje zamówienia znacznie szybciej, dokładamy wszelkich starań, aby pomóc i możemy zorganizować produkcję w ciągu 1 lub 2 tygodni, a czasem nawet w ciągu 3-4 dni.