Szwalnia

Jako szwalnia oferujemy kompleksowe usługi szycia oraz pomoc w przygotowaniu kolekcji ubrań od początku do końca, tj od konstrukcji na podstawie dostarczonego projektu po jej uszycie w określonych rozmiarach i ilościach, a także prasowanie i pakowanie. Zawsze służymy radą i doświadczeniem, pomagamy w doborze materiałów, dodatków oraz metek. Cieszy nas to, że możemy brać czynny udział w tworzeniu niepowtarzalnych projektów.
 

 

 

Przykładamy dużo uwagi i starań do wykończenia naszych produktów, ponieważ stawiamy na jakość. Nawet najbardziej wymagające zadania wykonujemy z wielką precyzją i dokładnością, przywiązując wagę do najdrobniejszych szczegółów. Zapewniamy pełną kontrolę nad całym procesem produkcji - od projektu i wykonania prototypów przez doradztwo w doborze dodatków, prasowanie i pakowanie.

 

 

 

 

Wszelkie zagniecenia, nieobcięte nitki i inne tego typu defekty znacznie obniżają wartość estetyczną produktu. Gotowe wyroby są dokładnie sprawdzane, czyszczone, składane i pakowane w opakowania jednostkowe lub zbiorcze.

 

 

Dysponujemy nowoczesnym i zautomatyzowanym parkiem maszynowym. Wśród naszych maszyn znajdują się m.in. stebnówki, overlocki, renderki, autolapy, ryglówka, guzikarka, dziurkarka, napownica, gumiarka, lamownik,kopertówka. Nasz wykwalifikowany zespół szwaczek doradza najlepsze rozwiązania dotyczące szwów, ściegów ozdobnych, dodatków, nici czy wykończeń. Bez obaw możemy im powierzyć Wasz pomysł i zrealizują go z precyzją i starannością.