Yocca - polska szwalnia usługowa z dwupokoleniowym doświadczeniem

Tradycja

Firma została założona w 1989 roku przez Wiesława Wiśniewskiego. Od 20 lat produkujemy stroje kąpielowe damskie pod marką KAMILA. Szybki rozwój spowodował, że firma osiągnęła szczyt zatrudniając 120 pracowników i pracując na dwie zmiany. Cała produkcja została wykonana na rynek rosyjski. Jednak gdy nadszedł kryzys, postanowiliśmy zmienić nasz profil i kupiliśmy bardziej specjalistyczne maszyny do produkcji odzieży sportowej. W 2011 roku firmę przejął Adam Wisniewski, syn założyciela, który zmienił nazwę na YOCCA.

 

Obecnie firma zatrudnia 65 osób i produkuje szeroką gamę odzieży sportowej, głównie w 100% sublimowanej. Mamy 4 nowe japońskie plotery cyfrowe, 2 prasy i ponad 100 maszyn do wykonywania specjalnych i niepowtarzalnych wykończeń naszych ubrań. YOCCA produkuje głównie jako podwykonawca dla zagranicznych marek z wielu krajów w Europie.

 

Niezwykle ważne jest, abyśmy świadczyli profesjonalną obsługę naszym klientom, dlatego w biurze zawsze jest ktoś, kto pomoże naszym klientom w razie jakichkolwiek pytań lub problemów. Stworzyliśmy bardzo wydajny system online do składania zamówień www.yocca.eu, gdzie klienci mają własne konta. Dzięki temu systemowi każdy klient może rejestrować własne zamówienia i śledzić status każdego zamówienia, które jest aktualizowane w czasie rzeczywistym. Dostępne są również informacje o wysyłce i numerze śledzenia dla każdego zamówienia. Te szczegóły dają naszym klientom wyraźny obraz wszystkiego, co robimy. Wszystko po to, aby zapewnić naszym klientom nieocenioną usługę.

Zawsze chętnie tworzymy nowe produkty, jeśli wymagają tego klienci. Przywiązujemy również dużą wagę do jakości użytego materiału i wszystkich innych elementów, które pomagają nam utrzymać pozycję naszych produktów w czołówce produkcji odzieży sportowej.

Lokalizacja naszej fabryki w Polsce daje nam możliwość bycia dobrym partnerem dla marek, oferując indywidualne zamówienia w małych ilościach na poziomie klubowym. Czas produkcji w większości przypadków nie trwa dłużej niż 3-4 tygodnie, a wysyłka zajmuje tylko kilka dni. To pozwala naszym klientom oferować wysoce profesjonalną obsługę i produkty wysokiej jakości. W wyjątkowych okolicznościach, gdy klient potrzebuje zamówienia znacznie szybciej, dokładamy wszelkich starań, aby pomóc i możemy zorganizować produkcję w ciągu 1 lub 2 tygodni, a czasem nawet w ciągu 3-4 dni.

Loading map ....